środa, 15 czerwca 2016

Przed wakacjmi...

Wczorajsze spotkanie było już ostatnim przed przerwą wakacyjną.Teraz czas na ogrody, wnuki, które przyjeżdżają do nas na wakacje. Inna przestrzeń, co nie znaczy, że nie myślimy już o przyszłych działaniach.
Nie pisałam nic o naszym szyciu przytulanek dla dzieciaków, chciałam, żeby rodzina szmacianek była już w komplecie.

 W przyszłym roku też będziemy szyły przytulanki dla dzieciaków, mamy też zamiar dziergać koce dla tutejszego domu opieki. Każda, robi kwadraty 30/30 cm, które będziemy potem łączyć. Robimy na drutach prawymi oczkami, na szydełku jak która lubi, w domu i na wspólnych spotkaniach. Z resztek jakie mamy w domu, jeśli brak wełny to dajcie znać, w moich przepastnych skrzyniach zawsze coś się znajdzie.
Kolejnym zadaniem przed wakacyjnym jest pomalowanie naszej skrzyneczki z książkami. Chętne już są, czekamy tylko na pogodę. I ciągła nieustająca prośba, dokładajcie książki dla dzieci, ciągle ich brakuje.
No i relacja z naszego ostatniego spotkania, jak zawsze były pyszności do jedzenia. Przepisy już wkrótce na naszej stronie.I ostatnia prośba, żebyśmy mogły się rozwijać, pisać projekty służące mieszkańcom potrzebujemy pieniędzy na wkład własny do projektów, stąd prośba o darowizny na cele statutowe fundacji. Nawet niewielkie kwoty, bardzo nam pomogą:
nasze konto : mbank 85 1140 2004 0000 3602 7515 4947

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz