czwartek, 23 lutego 2012

Kucharzenie


Ale się działo!!!
Kucharzenie u Dżennety. Dżanneta z Dżamilą i Tamirą wspomagane przez Miraska zorganizowały u siebie kolejne spotkanie w ramach Targu Kreatywności.
Przygotowywałyśmy ciasta na pierogi, baby i słodycze, potem z mozołem usiłowałyśmy lepić tak "jak Pani matka kazała" czyli Dżenneta .Oj nie było to łatwe. A wydawało to się takie proste!
Jest nas coraz więcej.
Tym razem po raz pierwszy do babskiego grona dołączyli mężczyźni, ale efektywnie pracował tylko jeden.Wałkował, lepił razem z nami pracował ciężko, oj ciężko. 
Same zobaczcie.
Wszystko zostało uchwycone przez Piotrka, który przeciskając się wśród kucharzy i kucharek, garnków, misek, kuchenek z poświęceniem robił zdjęcia oddające atmosferę tamtego spotkania.
Jeszcze raz podkreślam ,że wszystkie zdjęcia są autorstwa Piotra Juchy( nie wiem jakim cudem w przeglądarce na zdjęciach znalazło się moje nazwisko) https://picasaweb.google.com/116971923238544767315/Kucharzenie?authuser=0&feat=directlink
Kolejne spotkanie odbędzie się w Domu na Krańcu Świata w marcu,pewnie zajmiemy się gliną.

 

2 komentarze:

  1. SSSSSSSSSzkoda ,,ze jestem tak daleko i nie mogłam z Wami pitrasić. Jestem pewna ,że Wasze wyroby były pyszne, zwłaszcza dopełnione wyjątkowym, niepowtarzalnym wyglądem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Slyszalem od swojej Kobiety, ze bylo przeswietne spotkanie. Zwlaszcza - biorac pod uwage to ze byli zaproszeni i dzialali w jakims tam skromnym procencie panowie (tak, tak - pisze facet). I tak z ciekawosci, czy trzeba wybiorczych tematycznie spotkan w ktorych moga / powinny uczestniczyc tylko Panie ? :) A moze do kazdego kolejnego uznac za opcje: Panie, przyjezdzajcie, spotykamy sie... i ? w miare mozliwosci i sytuacji chwili zabierajcie ze soba mezczyzne :) Kto wie komu co sie spodoba, nie tylko Wy Panie macie checi, mozliwosci semantyczne i tworcze :) Glina, kucharzowanie, papier czerpany, jakies paczworki roznego typu... i czort wie co tam jeszcze:) Haniu, nastepnym razem zrob wstep dla wszystkich chetnych :) Chcacych. :)

    OdpowiedzUsuń